اخبار خارجی

گواردیولا: ممنون کلوپ؛ مشکلی نیست! :: ورزش سه

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکستن انواع و اقسام رکوردها، سیتی فصل قبل با اقتدار فراوان موفق به فتح لیگ برتر شد و امسال نیز بسیاری آنها را مدعی اول قهرمانی می دانند و گواردیولا با این موضوع مشکلی ندارد.

 

 

شرایط استرلینگ و دی بروین: “رحیم استرلینگ و کورین دی بروین 3 هفته بعد از جام جهانی در تمرینات غایب بودند و فرصت زیادی برای حضور در تمرینات پیش فصل نداشتند اما هر 2 با آمادگی به اردوی تیم رسیدند.”

 

ریاض محرز و ورود به ترکیب تیم: “ریاض محرز به خوبی در حال جا افتادن در ترکیب تیم است و سابقه بازی کردن در لیگ برتر مزیت بزرگی برای اوست. امروزه بازیکنان خیلی سریع با تیم هماهنگ می شوند و بازیکنان فعلی سیتی نیز خیلی سریع با ریاض محرز هماهنگ شدند. محرز با بازیکنانی چون مندی و چند نفر دیگر در گذشته همبازی بوده و بعد از 2 الی 3 روز تبدیل به بخشی از ترکیب سیتی شد.”

 

اونای امری و اولین رویارویی: “اونای امری یک مربی بزرگ است که 3 بار متوالی موفق به فتح لیگ اروپا شده و ورود او به سود لیگ برتر خواهد بود.”

 

 

امکان تکرار قهرمانی: “هدف ما کسب حداکثر پیروزی های ممکن در طول فصل است و در ماه آوریل و می نتیجه مشخص خواهد شد. اگر ما مانند فصل قبل با ثبات و باکیفیت باشیم از شانس بالایی برای تکرار عنوان قهرمانی برخورداریم.”

 

مدعی بودن سیتی از نظر کلوپ: “ممنونم یورگن، مشکلی نیست؛ 9 سال است در ابتدای فصل تیم های من مدعی هستند و شرایط فقط در فصل اول ورودم به بارسلونا اینگونه نبود که آن فصل هم ما فاتح 3 گانه شدیم و بعد از آن تیم من همیشه مدعی قهرمانی بوده؛ به همین دلیل ممنون از شما.”


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید