آخرین اخبار

والیبال قهرمانی جهان؛ برزیل 3-2 فرانسه؛ پیروزی نفس‌گیر شاگردان دال زوتو مقابل خروس‌ها

طرفداری- دو تیم والیبال برزیل و فرانسه از چارچوب دور دو رقابتهای والیبال قهرمانی جهان به مصاف هم رفتند که این دیدار زیبا و مهیج را شاگردان دال زوتو به سود خود به پایان بردند.

در ست نخست این دیدار با وجود اینکه فرانسوی ها پیش بودند این برزیل بود که به خوبی بر بازی مسلط شد و با نتیجه 25-20 به پیروزی رسید. ست دوم را هم برزیل به خوبی مدیریت کرد و توانست با استفاده از اشتباهات فرانسه و فرصت طلبی بازهم 25-20 برنده شود و در نزدیکی برد با سه امتیاز قرار گیرد.

فرانسه که خیال باخت نداشت در ست سوم به خود آمد و با درخشش انگابت موفق شد از حریف خود پیش بیفتد(14-9). در نهایت این ست با نتیجه 25-21 به سود فرانسه به پایان رسید. شاگردان لوغان تیلی در ست چهارم هم بازی نزدیکی را ارائه دادند و در نهایت پس از افت و خیز های فراوان این ست راهم 25-23 به سود خود به پایان رساندند.

اوج حساسیت در ست پنجم این دیدار رقم خورد! جایی که فرانسه در ابتدای ست به خوبی از حریف فاصله گرفت و با نتیجه 10-8 پیش افتاد اما این بازیکنان برزیل بودند که به بازی برگشتند و 15-12 این ست را به سود خود به پایان رساندند تا پیروز این جدال حساس و نفش گیر شوند.

در این گروه کانادا با 6 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید