آخرین اخبار لیگ قهرمانان اروپا

فلورنتزی: اگر سیستم کمک داور ویدیویی در لیگ قهرمانان بود، شک داشتم که فینال رئال مادرید-لیورپول شود

طرفداری- الساندرو فلورنتزی توضیح داد که استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی، می توانست فینالی متفاوت را در لیگ قهرمانان اروپا شکل دهد. رم امشب 4-2 مقابل لیورپول به پیروزی رسید، اما به دلیل شکست 5-2 در بازی رفت نتوانست به فینال برسد. مونچی و جیمز پالوتا به شدت به داوری معترض بودند و اعلام کردند که در لیگ قهرمانان  اروپا باید از “وار” استفاده شود.

پس از مسابقه، فلورنتزی به مدیاست پرمیوم گفت:

تلخی نرسیدن به فینال همیشه خواهد ماند، مخصوصا به خاطر آن پنالتی که کارت قرمز داشت. ما می توانستیم 3-2 جلو بیافتیم و تلاش کنیم تا به معجزه ای که به دنبالش بودیم، برسیم.

این طور حذف شدن آدم را عصبانی می کند. ما در دو بازی هفت گل خوردیم، ولی بدون آن گل محمد صلاح که آفساید بود، بعد پنالتی روی ژکو که آفساید نبود و آن هند …!

فقط رم نیست که به داوری اعتراض دارد. بایرن مونیخ هم در مسابقه ای جنجالی حذف شد و مارسلو مدافع رئال مادرید اعتراف کرد که مرتکب خطای پنالتی شده است. فلورنتزی ادامه داد:

اگر فناوری سیستم کمک داور ویدیویی در لیگ قهرمانان اروپا بود، شک داشتم که فینال رئال مادرید–لیورپول می شد. “وار” تردیدهای زیادی را برطرف می کند و ممکن است داور در یک لحظه چیزی را نبیند، ولی در 10 ثانیه می شود تصویر را دید و مطمئن شد.

رم می توانست به دستاوردی استثنایی برسد، چیزی که کل رم آرزویش را داشت. به نظرم ایتالیا امشب به ما افتخار می کند. نقطه آغاز برای ماست و نه خط پایان، چون می خواهیم دوباره چنین شب هایی را تجربه کنیم. به این پیراهن افتخار می کنیم و به نظرم هواداران هم به کاری که انجام دادیم افتخار می کنند.


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید