آخرین اخبار

از ۵۶ ساله تا ۱۳ ساله داوطلب برای کمک به پرسپولیس شدند

پرسپولیس نیوز: ۸۹۲ نفر از هواداران برای حضور در جمع داوطلبان همیاری در برگزاری بازی پایانی لیگ قهرمانان ثبت نام کردند که مسن‌ترین و کم‌سن‌ترین آنها ۵۶ و ۱۳ ساله هستند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته داوطلبی در گزارشی به ستاد برگزاری بازی پایانی لیگ قهرمانان آسیا از ثبت نام ۸۹۲ نفر از هواداران علاقمند با تخصص‌های مختلف برای کمک به برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

۳۳۲ نفر از ثبت نام کنندگان واجد شرایط در مصاحبه شرکت کردند که بعد از گزینش نفرات، بین بخش‌های مختلف تقسیم شدند. هواداران داوطلب از سراسر ایران و با تخصص‌های گوناگون حضور دارند.

از این جمع ۳۲ نفر در گروه مترجمان، ۲۲ نفر در گروه رسانه و ۱۲۵ نفر در بخش تشریفات و خدمات ساماندهی شده‌اند. از بعضی داوطلبان هم برای همکاری با دیگر کمیته‌ها، استفاده خواهد شد.

مسن‌ترین فرد حاضر در جمع داوطلبان فردی ۵۶ ساله، فارغ التحصیل در رشته برق دانشگاه تهران است که در بخش ترجمه از وی استفاده خواهد شد.

کم‌ سن‌ترین داوطلبان ثبت نامی هم متولد سال ۸۴ بودند که سه نفر از آنها بعد از مصاحبه انتخاب شدند تا طی تمرینات، شرایط جسمی آنها فراهم شود تا در صورتی که برای آن مشکل‌ساز نباشد در گروه نهایی قرار بگیرند.

در میان داوطلبان، پزشک عمومی، دندانپزشک، متخصص بیهوشی، دکترای زبان انگلیسی و دارای مدارک دانشگاهی دیگر هم حضور دارند که با توجه به علاقمندی نسبت به پرسپولیس داوطلب شده‌اند.

گفتنی است؛ دانشگاه پرسپولیس زیر نظر باشگاه، عهده‌دار ساماندهی بخش داوطلبین است و داوطلبان بیشتر از محیط‌های دانشگاهی بوده‌اند.
لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید